• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

Kurumsal Eğitimler

 İNGİLİZCE KURSU,DİL KURSU
 
English Anchor Language School  ’un en önem verdiği çalışma alanlarından birisi de resmi ve özel kurumların İngilizce eğitimlerinin karşılanmasına yönelik programlar geliştimek , dil kursları açmak ve bu eğitimlerin organizasyonunu yapmaktır.
Dil Kursları ile ilgili ihtiyaçlara yönelik özel müfredatlar...
Bu alana yönelik olan çalışmalarda, English Anchor Language School  eğitim planlama komisyonunda , çalışma yapılacak olan kuruluş’un dil kursu  ihtiyaçlarına yönelik olarak özel müfredatlar oluşturulmakta ve bu kuruluşların İngilizce eğitim ihtiyaçlarının en verimli şekilde karşılanması temin edilmektedir.
Faaliyet ve başarı istatistikleri...
Kuruluşların talepleri doğrultusunda gerek kuruluşların bünyesinde gerekse English Anchor Language School  çatısı altında düzenlenen İngilizce eğitim faaliyetlerinde, English Anchor Language School  standart ve kalite anlayışından hiç bir şekilde taviz verilmemekte, kurum öğrencilerinin eğitim süreci boyunca faaliyet ve başarı istatistikleri kurum yetkililerine düzenli olarak rapor edilmektedir.
Özel sözleşmeler...
English Anchor Language School  , kurumsal olarak dil eğitimi anlaşması yapmak isteyen kuruluşlar ile özel sözleşmeler yapmakta, bu kuruluşların alacakları dil eğitim standart ve kalitesini yasal olarak belgelemektedir.

English Anchor Language School  
Fuat TURGUT
Kurucu

Ankara İngilizce Kursları (English Anchor)
 
En iyi Genel İngilizce Kurs İçerikleri, KPDS-ÜDS'de Analitik Kavrama Tekniği, Konuşma İngilizcesi Kurslarında Refleks Kazandırma Metodu, Çocuk İngilizcesinde Kalıcı Bellek Uygulamaları, İngilizce Hazırlık Destek-Atlama Kurslarında Öğren-Uygula Tekniği gibi
Akademik Çözümlemeler
Sadece
English Anchor Language School'da.  
 
 
 
 
 
 İngilizce Kursu Ankara,KPDS Kursları,Ankara ÜDS Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,TOEFL Kursu,IELTS Kursları Ankara,TOEIC Kursu,En iyi İngilizce Kursu Ankara,Ankaradaki İngilizce Kursları,KPDS Teknikleri,KPDS Soruları,KPDS Kelimeleri,İngilizce Kurs Ücretleri,Fiyatları,Dil Kursları Ankara

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret846909
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project