• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

TOEFL-IBT

TOEFL iBT SINAVININ ŞİFRESİNİ ÇÖZDÜK! TOEFL iBT ROUNDS SİSTEMİ İLE SÜREKLİ EĞİTİM PROGRAMI.
Yıl boyunca devam edecek 5'er haftalık eğitim programları süresince, haftada iki gün (Cumartesi-Pazar/sabah-öğleden sonra iki farklı grup) TOEFL iBT sınavının Reading, Listening, Speaking ve Writing bölümlerinde yer alan soru tipleri bazında yapılacak olan TOEFL iBT Rounds® eğitim programı ile hedeflediğiniz skor artık hayal değil. 
 

English Anchor TOEFL iBT Rounds, 5'er haftalık eğitim programı olarak yürütülmektedir. Haftada iki gün, Cumartesi ve Pazar günleri sabah grubu ve akşam grubu olarak iki farklı grupta paralel olarak yürütülen program,TOEFL iBT sınavında yer alan soru tiplerine göre oluşturulmuş program içeriği ile öğrenciyi direkt olarak sınava hazırlamakta, gereksiz vakit kayıplarını engellemektedir. Hedeflediğiniz skora, alanında uzman akademisyen TOEFL Advisor ile kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

PROGRAM BAŞLADI FIRSAT KAÇTI DİYE ÜZÜLMEYİN!

English Anchor TOEFL iBT Rounds programı, TOEFL iBT sınavında yer alan soru tipleri bazında yürütüldüğünden ve yıl boyunca sürekli devam ettiğinden dolayı, program başlangıç tarihini bekleme ya da kaçırma gibi bir durum söz konusu olmadan programa istediğiniz anda başlayabileceksiniz.

TOEFL ADVISOR GÖRÜŞMESİ

English Anchor TOEFL iBT Rounds programına katılmaya karar verdikten sonra, 0 (312) 425 85 28 no'lu telefonu arayarak TOEFL Advisor ile görüşme randevusu almanız gerekmektedir. TOEFL Advisor, görüşme sırasında hedeflediğiniz skor ile hedefe ulaşabilme yeterliğinizi analiz edecek, gerektiği takdirde TOEFL iBT Simulation sınavı ile seviyenizi ve eksiklerinizi tespit ettikten sonra programa yönlendirecektir.

ENGLISH ANCHOR TOEFL iBT VOCAB LAB

Sınava yönelik programlarda sınav içeriğine yönelik sözcük öğretmek en önemli unsurlardan biridir. Bu kapsamda English Anchor web sayfasında yer alan English Anchor Vocab Lab ile TOEFL iBT sınavı için bilmeniz gerek sözcük listelerine ulaşabilecek ve laboratuvarda yer alan online testlerden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

TOEFL iBT SINAVINDA YER LAN BÖLÜMLER VE SORU TİPLERİ

READING
1.Factual Information Questions
2.Negative Factual Information Questions
3.Reference Questions
4.Vocabulary Questions
5.Inference Questions
6.Rhetorical Purpose Questions
7.Sentence Simplification Questions
8.Insert Text Question
9.Prose Summary Questions
10.Fill in Table Questions

LISTENING
1.Gist-Content Questions
2.Detail Questions
3.Attitude Purpose Questions
4.Understanding the Function of What is Said
5.Categorizing Information
6.Summarizing Process

SPEAKING
1.Task 1
2.Task 2
3.Task 3
4.Task 4
5.Task 5
6.Task 6

WRITING
1.Task 1
2.Task 2

İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret846895
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project