• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

SPEAK UP

KONUŞTURAN PROGRAM "SPEAK-UP"

Yabancı öğretmenler eşliğinde, güncel içeriklerle sıkılmadan, korkusuzca konuşabileceksiniz.  Zengin eğitim materyallerleri ve en yeni eğitim teknolojilerinin kullanıldığı Speak-Up programı ile İngilizce'de sürekli göz ardı edilen dört beceriden (Okuma, Anlama, Dinleme, Konuşma) biri olan konuşma becerinizi geliştirmekle kalmayıp, her zaman hayal ettiğiniz  akıcı konuşma becerisi kazanacaksınız.

KONUŞMA KURSLARIMIZ

HAFTA SONU 17:30-20:40,

HAFTA İÇİ 18:40-21:50

SAATLERİ ARASINDA OLACAKTIR.

English Anchor’da Çocuk ve Yetişkinler için Konuşmaya yönelik derslerimize katılın İngilizcenizi Dillendirin.. Dünyanın her yerinde günlük yaşamdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak ve yaşamınızı kolaylaştıracak tek bir dil var; İngilizce! İngilizce’niz zayıf diye arka planda kalmaya son!

Dünyada en fazla konuşulan dil olan İngilizce’yi siz de kolayca öğrenebilir, artık daha önce yaşadığınız zorluklardan tamamen kurtulabilirsiniz!

Kızılay English Anchor’da Çocuk ve Yetişkinler için Konuşmaya yönelik 32 Saatlik Survival English Eğitimi Şimdi Cazip Fiyat Avantajlarıyla!Kurumumuzun bir klasiği haline gelmiş birçok kamu kurumu personeline ve önde gelen özel firmaların  çalışanlarına uygulanan Speak-up programı sizin  için de açılıyor.En kaliteli yabancı dil öğretimini istemekle birlikte,zamanınızın da çok değerli olduğunu bilen EAC Dil Okulu’nda; öğrencilerin emin olması gereken en önemli husus, kendileri için en önemli değer olan zamanı en iyi şekilde kullanabilecekleri dil programlarına sahip olduklarıdır.  

Program gün ve saatleri için irtibata geçiniz. 0 (312) 425 77 77

 Ankara İngilizce Kursları (English Anchor)

 
En iyi Genel İngilizce Kurs İçerikleri, KPDS-ÜDS'de Analitik Kavrama Tekniği, Konuşma İngilizcesi Kurslarında Refleks Kazandırma Metodu, Çocuk İngilizcesinde Kalıcı Bellek Uygulamaları, İngilizce Hazırlık Destek-Atlama Kurslarında Öğren-Uygula Tekniği gibi
Akademik Çözümlemeler
Sadece
English Anchor Language School'da.  
 
 
 
 
 
 İngilizce Kursu Ankara,KPDS Kursları,Ankara ÜDS Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,TOEFL Kursu,IELTS Kursları Ankara,TOEIC Kursu,En iyi İngilizce Kursu Ankara,Ankaradaki İngilizce Kursları,KPDS Teknikleri,KPDS Soruları,KPDS Kelimeleri,İngilizce Kurs Ücretleri,Fiyatları,Dil Kursları Ankara

 

 

 


 İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam73
Toplam Ziyaret846908
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project