• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

HAZIRLIK DESTEK PROGRAMI

HAZIRLIK ATLAMA KURSU

FUAT TURGUT Yönetiminde 

ÜNİVERSİTENİZE ÖZEL HAZIRLIK DESTEK PROGRAMIMIZ BAŞLIYOR!...

TÜM ÜNİVERSİTELERE UYGUN PROGRAMLARIMIZA ÇOK ÖZEL FİYATLARLA KAYIT İÇİN 0531 787 12 66 NOLU TELEFONDAN AYRINTILI BİLGİ ALINIZ.

HAZIRLIK DESTEK KURSLARIMIZ OKUDUĞUNUZ ÜNİVERSİTENİN HAZIRLIK PROGRAMINA UYGUN OLARAK OLUŞTURULMUŞTUR.

FUAT TURGUT YÖNETİMİNDE ALACAĞINIZ DERSLER SONUCUNDA BAŞARINIZI ŞANSA BIRAKMAYACAKSINIZ.

GRUPLARA ÖZEL SINIFLAR AÇILABİLECEK,DERS GÜN ve SAATLERİ BÖYLELİKLE TAMAMEN KURSİYERİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA BELİRLENEBİLECEKTİR. GRUP DERSLERİNİN AÇILABİLMESİ İÇİN 5 ÖĞRENCİ YETERLİDİR.INTERMEDIATE, UPPER-INTERMEDIATE ve PRE-FACULTY KURLARINA YÖNELİK

COPE DESTEK KURSLARINA KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Daha Ayrıntılı Bilgi için 0531 787 12 66 Nolu Telefondan Öğrenci temsilcimizle Görüşünüz. Ankara Hazırlık Destek Programlarımız
 İNGİLİZCE SINAVLARINA HAZIRLIKTA 
25 YILLIK TECRÜBE

 Hazırlık Atlama Kursları,İngilizce Kursları,İngilizce Özel Ders • Kişiye Özel Kurs Programı Alacaksınız.
 • Tüm Üniversitelerin Hazırlık Atlama Sınavlarına Yönelik Hazırlanma Şansınız Bulunmaktadır.
 • Hazırlık Atlama Sınav Soru Örnekleriyle Soru Odaklı Çalışacaksınız.
 • Hazırlık Atlama Sınavlarının Teknik ve Taktiklerini Öğreneceksiniz.
 • Özgün Soru Örnekleriyle Çok Sayıda Soru Çözerek Sınav Pratiği Kazanacaksınız.
 • Dil Bilimci Yazar Öğretmenler Eşliğinde Konu Anlatımlarıyla Eksik Konularınızı Tamamlayacak, Bilmediklerinizi Öğreneceksiniz.
 • Ücretsiz Seviye Tespiti Yapılarak Kurs Programınız Size Özel Oluşturulacak.
 • Bildiğiniz Konular İçin Fazladan Zaman Harcamayacaksınız.
 • Ders Saatleri Dışında da Takip Edileceksiniz ve Öğrenme Süreciniz Online Olarak da Devam Edecek.
 • Onlarca Kşinin İçinde Kaybolmayacaksınız.
 • Birebir Hazırlanma İmkanı Bulacaksınız.
 • İsterseniz En fazla 4 kişi ile Sınava Hazırlanacaksınız.
Randevu ve iletişim için sitemizin iletişim bölümünden bilgilerinizi gönderiniz biz size dönelim.
İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ
info@englishanchor.com 
adresine de iletişim bilgilerinizi göndererek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK BÖLÜMÜ Bilkent COPE ve Hazırlık Destek Bizim İşimiz !Bilkent üniversitesinde temel olarak beş kur mevcuttur;Bunlar sırasıyla, Elemantary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Pre-Faculty şeklinde zorluk seviyesi basitten zora göre kuramlandırılmıştır.2 yıllık bir bölüm okuyacak öğrencilerin COPE sınavına girebilmek için Upper-Intermediate, 4 yıllık bir bölüm okuyacak öğrencilerin Pre-Faculty kurunu başarıyla tamamlamış olmaları gerekmektedir. Aksi taktirde kurlar arası geçiş mümkün değildir. Başarısız olunan kur tekrar edilecektir. (Öğrenciler bir üst kura geçebilmek ve COPE sınavına girebilmek için en az 60 ve üstü not toplamalıdır.)English Anchor'da Başarı Şans Eseri Değildir...

Elemantary;Başlangıç düzeyi olmakla birlikte alt yapısı zayıf olan öğrencilerden oluşur. Bu kurdan sonra gelecek olan kurların (okuma, yazma, dinleme ve dil bilgisi) olarak temelini oluşturmaktadır. Öğrencilere hem okulun sistemiyle hem de okulla tanıştıkları ilk süre olduğu için genelde hafif gelen bir kurdur ama başarısızlık sebebi olmaya da aynı ölçüde müsaittir. Çünkü altyapının çok iyi olması gerekmektedir. Elemantary kurunda zayıf olan bir öğrencinin diğer kurlarda çok daha fazla zorlanacağını unutmayınız.Öğrencilerin Başlangıç Düzeyi bitirmek için iki koşulu yerine getirmeleri gerekmektedir:

a. Dönem İçi Koşullarını sağlamak;Sadece dönem içi koşullarını sağlayan öğrenciler düzey bitirme sınavına girebilir. Dönem içi koşulları aşağıda verilmiştir.·  Derslerin en az %90'ına devam etmek; ·  Verilen Ödev Portföyünü/bölümünü/birimini istenilen şekilde tamamlayarak zamanında teslim etmek; ·  Dönem İçi Ortalama'da en az %60 (60/100) başarı elde etmiş olmak (Dönem içi ortalama notları: 95 puan (ara sınav) + 5 puan (Öğretim Görevlisi Kanaati) = 100 puan). Başlangıç düzeyi Dönem İçi Koşullarını sağlayamayan öğrenciler bu düzeyi tekrar ederler.

b. Başlangıç Düzeyi Bitirme Sınavında (ECA) en az %60 (60/100) oranında başarılı olmak:Başlangıç Düzeyi Dönem İçi Koşullarını sağlayan öğrencilerin Orta Öncesi Düzeye geçebilmeleri için Başlangıç Düzeyi Bitirme Sınavında en az %60 (60/100) oranında başarı göstermeleri gerekmektedir.Başlangıç Düzeyi Bitirme Sınavında %59 ve daha altında kalan öğrenciler bu düzeyi tekrar ederler.

Pre-Intermediate;Başlangıç üstü seviyesinde olan öğrencilerin katıldığı çalışmalardır. Başlangıç kurunun devamı olup, İngilizce becerilerinin daha detaylı olarak ele alındığı kurdur. Genelde temel ingilizce derslerine konsantre olunur ve bu kavramlar üzerinden gidilir. Orta düzeye hazırlık olmakla birlikte Grammar ve Vocabulary dersleri ağırlıklıdır. Zorluk derecesi elemantary kuruna göre daha yüksektir. Fakat elemantary kurundan başarılı olamamış bir öğrenci pre-intermediate kuruna geçemeden elemantary kurunu bir daha okur. Kurlar arasında geçiş yapabilmek için kesinlikle mevcut kurda başarılı olunması gerekir.Öğrencilerin Orta Öncesi Düzeyi bitirmek için iki koşulu yerine getirmeleri gerekmektedir:

a. Dönem İçi Koşullarını sağlamak;Sadece dönem içi koşullarını sağlayan öğrenciler düzey bitirme sınavına girebilir. Dönem içi koşulları aşağıda verilmiştir.·  Derslerin en az %90'ına devam etmek; ·  Verilen Ödev Portföyünü/bölümünü/birimini istenilen şekilde tamamlayarak zamanında teslim etmek; ·  Dönem İçi Ortalamada en az %60 (60/100) başarı elde etmiş olmak (Dönem içi ortalama notları: 95 puan (ara sınav) + 5 puan (Öğretim Görevlisi Kanaati) = 100 puan). Orta Öncesi Düzeyi Dönem İçi Koşullarını sağlayamayan öğrenciler bu düzeyi tekrar ederler.

b. Orta Öncesi Düzeyi Bitirme Sınavı'nda (ECA) en az %60 (60/100) oranında başarılı olmak:Orta Öncesi Düzeyi Dönem İçi Koşullarını sağlayan öğrencilerin Orta Düzeye geçebilmeleri için Orta Öncesi Düzeyi Bitirme Sınavında en az %60 (60/100) oranında başarı göstermeleri gerekmektedir.Orta Öncesi Düzeyi Bitirme Sınavı'nda %59 ve daha altında kalan öğrenciler bu düzeyi tekrar ederler.

Intermediate;Orta düzey seviyesindeki öğrencilerden oluşur. Öğrenciler önceki kura nazaran daha rahattır ve reading, writing, listening, grammar bölümlerini daha iyi bir şekilde yaparlar. Ağırlıklı olarak bir önceki kurda verilen bilgilerin Writing ve Listening becerileriyle ilgili en fazla ve kapsamlı bilginin verildiği ve zorluk derecesi pre-ıntermediate kuruna göre daha ağır olan bir kurdur. Pre-intermediate kurunda başarılı olamamış öğrenciler aynı kuru bir kez daha okuyup Intermediate kuruna kesinlikle geçemezler.Öğrencilerin Orta Düzeyi bitirmek için iki koşulu yerine getirmeleri gerekmektedir:

a. Dönem İçi Koşullarını sağlamak;Sadece dönem içi koşullarını sağlayan öğrenciler düzey bitirme sınavına girebilir. Dönem içi koşulları aşağıda verilmiştir.·  Derslerin en az %90'ına devam etmek; ·  Verilen Ödev Portföyünü/bölümünü/birimini istenilen şekilde tamamlayarak zamanında teslim etmek; ·  Dönem İçi Ortalamada en az %60 (60/100) başarı elde etmiş olmak (Dönem içi ortalama notları: 95 puan (ara sınav) + 5 puan (Öğretim Görevlisi Kanaati) = 100 puan). Orta Düzey Dönem İçi Koşullarını sağlayamayan öğrenciler bu düzeyi tekrar ederler.

b. Orta Düzey Bitirme Sınavı'nda (ECA) en az %60 (60/100) oranında başarılı olmak:Orta Düzey Dönem İçi Koşullarını sağlayan öğrencilerin Üst Orta Düzeye geçebilmeleri için Orta Düzeyi Bitirme Sınavında en az %60 (60/100) oranında başarı göstermeleri gerekmektedir.Orta Düzeyi Bitirme Sınavında %59 ve daha altında kalan öğrenciler bu düzeyi tekrar ederler.İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam73
Toplam Ziyaret846908
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project