• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

TOEIC KURSUNDA KESİN BAŞARI ...

TOEIC KONUSUNDA UZMAN ENGLISH ANCHORMAN FUAT TURGUT TARAFINDAN VERİLEN TOEIC DERSLERİNİ KAÇIRMAYINIZ.

İSTER SİZE ÖZEL,İSTERSENİZ GRUP DERSLERİYLE TOEIC SINAVINA SADECE 1 AYDA HAZIRLANIP BAŞARILI OLABİLİRSİNİZ.

YENİ DÖNEM KURSUMUZ

BAŞLAMAKTADIR...

Ayrıntılı Bilgi için 0312 425 77 77 nolu telefondan öğrenci temsilcilerimizle görüşünüz.

   English Anchor'da TOEIC sınavına hazırlananlar kazanırlar.

   Grup Kurslarımız;

    Haftaiçi 11:45-14:15 saatleri arasında 3 ders saati blok olarak yapılır. 

    Hafta sonları 17:00-19:25 saatleri arasında blok olarak yapılır.

   Haftada 2 gün, Ayda Toplam 24 ders saati ders yapılır.Bu kursa katılım için en az INTERMEDIATE seviyede olmak gerekir.

   Özel dersler kişinin isteğine göre planlanır.

  

   TOEIC kurslarımızda Listening ve Reading ile ilgili çözüm teknikleri kavrama metoduyla verilir. TOEIC sınavında bulunan bölümlerde hangi konulara dikkat etmemiz gerektiği ve sorulara nasıl adapte olmamız gerektiği örnek TOEIC sorularının anlatımlı çözümleriyle verilmektedir.

   Tam olarak duyamadığımız Listening sorularını bile cevaplayabilme şansınız olacaktır. Kavrama metodu yardımıyla odaklanmanız gereken bölümlere odaklanmanız sağlanıp bu yolla cevaplayabilmeniz hedeflenmektedir.Günlük konuşmalarda da her cümlenin her kelimesini tek tek anlayamayabiliriz ancak bu durum iletişim kurmamızda bir engel oluşturmamktadır. Hedef kavramlar üzerinden anlamak mümkündür. İletişim becerileri odaklı bir sınav olan TOEIC sınavı temel olarak iletişim becerilerimizi ölçen sorulardan oluşmaktadır. Sorular günlük iş yaşamımımzla ilgili kelimeleri ve anlatım biçimlerini içermektedir.Bu nedenle kelime bilgimizi bu doğrultuda oluşturmak ya da genişletmek English Anchor Language School'ın TOEIC kurslarıyla mümkün hale gelmektedir.

   TOEIC sınavını biliyor,tanıyor ve bu konuda uzman öğretmenlerimizle sizleri 1 ay gibi kısa bir sürede sınavı başarır hale getiriyoruz. TOEIC sınavı bu sınavda uzmanlaşmış ve sınava hakim akademisyenlerin işidir. English Anchor Language School TOEIC Sınavını Başarmanın Merkezidir.

 

TOEIC ÖRNEK CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYINIZ.

   TOEIC,TOEIC Sınavı,TOEIC kursu,TOEIC Ankara,TOEIC sınavı Ankara,Ankara TOEIC Sınavı,Ankara TOEIC Kursu,Ankara TOEIC Kursları,TOEIC Kursları Ankara,TOEIC Kursu Ankara,KPDS,Ankara KPDS,KPDS Kursu Ankara,KPDS Kursları Ankara,

 

About the TOEIC® Listening and Reading Test

The TOEIC Listening and Reading test is a valid assessment of English-language reading and listening skills for the workplace. Employers worldwide use the TOEIC test to determine who can communicate effectively in English across borders and cultures with coworkers and clients.

Prove your English-language proficiency

In the competitive global job market:

  • Listening skills are essential for effective face-to-face communication, meetings, videoconferencing, teleconferencing, podcasts and telephone conversations.
  • Reading skills are necessary for e-mail, written reports, newsletters and other forms of business correspondence.

When you take the TOEIC Listening and Reading test together with the TOEIC® Speaking and Writing tests, your scores provide employers, organizations, colleges and universities with proof that you are proficient in all four language skills.

Advance your career

English is the language of global opportunity. For 30 years, the TOEIC Listening and Reading test has helped millions of people qualify for the best employment opportunities. Your TOEIC scores can help to:

  • make you a stronger candidate for job opportunities with global organizations
  • demonstrate your ability to communicate across borders and cultures with coworkers and clients
  • positively affect hiring decisions and other employment opportunities
  • help you obtain new opportunities within a company

Today more than 9,000 organizations in more than 90 countries use the TOEIC test to determine which candidates have the English language skills to succeed in the global workplace. Over five million tests were administered last year. Take the TOEIC tests to give yourself a competitive advantage and advance your career.

Ankara İngilizce Kursları (English Anchor)
 
En iyi Genel İngilizce Kurs İçerikleri, KPDS-ÜDS'de Analitik Kavrama Tekniği, Konuşma İngilizcesi Kurslarında Refleks Kazandırma Metodu, Çocuk İngilizcesinde Kalıcı Bellek Uygulamaları, İngilizce Hazırlık Destek-Atlama Kurslarında Öğren-Uygula Tekniği gibi
Akademik Çözümlemeler
Sadece
English Anchor Language School'da.  
 
 
 
 
 
 İngilizce Kursu Ankara,KPDS Kursları,Ankara ÜDS Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,TOEFL Kursu,IELTS Kursları Ankara,TOEIC Kursu,En iyi İngilizce Kursu Ankara,Ankaradaki İngilizce Kursları,KPDS Teknikleri,KPDS Soruları,KPDS Kelimeleri,İngilizce Kurs Ücretleri,Fiyatları,Dil Kursları Ankara

 

 

 

 

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-9231227-5']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-9231227-7']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret846909
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project

 TOEIC Kursu

TOEIC sınavı hazırlık programlarında uzman Fuat TURGUT ile yapılacak kısa süreli özel dersler sonunda TOEIC sınavında istediğiniz skora ulaşacaksınız...