• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

Dil Öğrenmek Zeka İşi Midir?

  

Her türlü öğrenme sürecinde tabi ki zekanın yer vardır.Ancak İngilizce öğrenmek isteyen herkes bir dilbilimci olmak istememektedir. İngilizce'yi bir iletişim aracı olarak kullanmak ve bu dilin iş hayatında ve günlük yaşantıda katkı sağlamak için öğrenmek aslında çok zeki olmamızı gerektirmez.

Küçük yaşlarda öğrenim süreci kısa olurken yaşımız arttıkça bu süreç uzayabilmektedir.Bunun en önemli nedeni daha az taklit yoluyla öğrenmeyae çalışmaktır. Bu durum aslında çok da mormaldir.

Doğru teknikler kullanıldığında ve süreç iyi takip edildiğinde İngilizce öğrenilebilir bir dildir.Yüksek zeka gerktirmez.İlgi alanımızı oluşturup oluşturmadığı zorlanmamızı ya da kolaylaştırmamızı etkiler.Ancak İngilizce biraz gayret ve doğru kurs seçimi ile üstün zeka gerektirmeden standartlarda öğrenilebilir.

İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret846909
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project