• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

İngilizce Nerede Öğrenilir

 İNGİLİZCE KURSU,İNGİLİZCE KURSLARI 

Ülkemizde İngilizce Öğretiminde kullanılan metodlar genellikle Dil Bilgisi Kurallarına Dayalı olarak uygulanmaktadır. Aslında bu metodoloji tamamen yanlış olmamakla beraber beceri odaklı uygulamalara dönüştürülemediğinden hep eksik bir öğretim süreci olarak süregelmiştir.

İlköğretimden Üniversite yıllarına kadar ve hatta bu yıllarda da eksik öğretim süreci nedeniyle ne dilbilgisi kuralları ne de iletişim becerileri tam olarak aktarılamamakta ve İngilizce öğrnimi öğrenciler tarafından bir fobi haline gelmektedir.

Bu nedenle de İngilizce'nin genel olarak Türkiye'de öğretilemeyeceği fikri yaygı bir biçimde kabul görmekte ve İngilizce'nin İngiltere'de ya da Amerika'da daha çabuk ve kolay öğrenilebileceği düşünülmektedir. Aslında yurtdışında dil eğitimine katılanlarla konuşulduğunda bu düşüncenin çok doğru olmadığı anlaşılmaktadır. Çünkü yurtdışında bulunan dil okullarının da ülkemizde bulunan baişarılı kurslarda farklı programlar uygulamadığı aşikardır.Sosyal çevre nedeniyle pratik yapmanın daha kolay olduğu ve konuşma becerisinin daha iyi geliştiği ancak uzun dönemli yurtdışı eğitimler için gçerli olabilmektedir. Aksi takdirde özellikle de temel seviyeden başlayacaklar için kısa süreli dil eğitimleri aynı faydayı sağlamamaktadır.

O halde ülkemizde dil kursu seçimlerimizi yaparken bazı husulara dikkat etmek kaydıyla daha az maliyetli ve daha az zahmetli bir dil öğrenimi gerçekleştirmek mümkündür. Peki bu hususlar nelerdir?..

1.Sadece dil bilgisi kurallarına yönelik eğitim veren değil aynı zamanda Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim veren kurumları tercih etmek.

2.Program geliştirmeye yatkın ve formasyon sahibi eğitimcilerin ve hatta akademisyenlerin görev aldığı kurumları tespit etmek.

3.Sadece sınıf içi eğitim değil aynı zamanda sınıf dışında da destekleyici unsurları (Online destek) sunabilen dil okulunu seçmek.

4.Bir seviyeyi tamaladıktan sonra devamında alınması ujygun olacak seviyeleri doğru tespit edebilen,rehberlik yapan dil okullarını bulmak.

5.Kurumsal referansları güçlü kurumlar aynı zamanda kurumsal yapılarını da oluşturduklarından bu tip eğitimler verip vermediklerini öğrenmek.

6.Dil öğretimiyle ilgili kuruma ait kaynakların bulunup bulunmadığını sormak.

Sizlerin İngilizce Kursu için hangi dil okulunu tercih edeceğinizi belirlemekte önemli rol oynamalıdır.

Ankara İngilizce Kursları (English Anchor)
 
En iyi Genel İngilizce Kurs İçerikleri, KPDS-ÜDS'de Analitik Kavrama Tekniği, Konuşma İngilizcesi Kurslarında Refleks Kazandırma Metodu, Çocuk İngilizcesinde Kalıcı Bellek Uygulamaları, İngilizce Hazırlık Destek-Atlama Kurslarında Öğren-Uygula Tekniği gibi
Akademik Çözümlemeler
Sadece
English Anchor Language School'da.  
 
 
 
 
 
 İngilizce Kursu Ankara,KPDS Kursları,Ankara ÜDS Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,TOEFL Kursu,IELTS Kursları Ankara,TOEIC Kursu,En iyi İngilizce Kursu Ankara,Ankaradaki İngilizce Kursları,KPDS Teknikleri,KPDS Soruları,KPDS Kelimeleri,İngilizce Kurs Ücretleri,Fiyatları,Dil Kursları Ankara

 

 

 

 

İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret846895
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project