• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

HAKKIMIZDA

 Ankara İngilizce Kursu,İngilizce Kursları Ankara,Ankara ÜDS Kursu,Ankara KPDS Kursu,Ankara KPDS KurslarıANKARA İNGİLİZCE KURSLARI,ANKARA YDS KURSLARI ENGLISH ANCHOR 
Şunu çok iyi biliyoruz ki; Kursiyerlerimiz en kaliteli yabancı dil öğretimini istemekle birlikte,zamanları da çok değerlidir. EAC Dil Okulunda; öğrencilerimizin emin olması gereken en önemli husus, kendileri için en önemli değer olan zamanı en iyi şekilde kullanabilecekleri dil programlarına sahip olmamızdır.
 • Genel İngilizce programlarımız seviye sistemine göre oluşturulmuştur. Kur sistemlerindeki geçiş sorunları English Anchor Dil Okulunun uygulamış olduğu seviye sistemiyle tamamen ortadan kalkmıştır. Her bir seviye bir bütünlük içinde tamamlanmakta ve böylelikle hedef konular ve beceriler yarım kalmamaktadır. Avrupa Dil Pasaportu uyumlu hazırlanmış olan her seviyemizin sonunda kursiyerlerimiz Avrupa Dil Portfolyosunda bulunan A1,A2,B1,B2,C1,C2 düzeyinde yer alan tüm becerileri eksiksiz olarak tamamlamış olurlar.
 • Kurslarımızın müfredatı öncelikle dört temel beceri olan- konuşma,yazma,okuma ve dinleme-üzerine planlanmıştır.Ayrıca İngilizcenin nasıl işlendiği konusunda da önemli becerileri elde edecek; kelime hazinenizi geliştirme, kelimeleri tekrar etme ve gözden geçirme olanağına da sahip olacaksınız.
  English Anchor Dil Okulu gerek Ulusal gerekse Uluslararası sınav programlarında kursiyerlerimizin amaca yönelik dil eğitimlerini almalarına olanak tanımaktadır.
 • TOEFL iBT Rounds sistemimiz sayesinde kursiyerlerimiz zaman kaybetmeden ve grup açılmasını beklemeden tek kişi de olsalar hemen kayıtlarının ardından programlarına başlayabilmektedirler.
 • YDS 'ye (KPDS,ÜDS ve KPSS İngilizcesine) yönelik derslerimiz ise konusunun uzmanı ve hepsi yazar öğretmen olan akademik kadromuzla verilmektedir. Strateji-İpucu ağırlıklı ve kelime destekli işlenen derslerde kursiyerler sayısız soru bankamızdan faydalanarak derslerine devam etmektedirler.
  Hazırlık Atlama Programlarımızda Üniversitelerin Proficiency Sınavlarında çok önemli tecrübelere sahip öğretmenlerimiz görev almaktadırlar. Listening-Writing ve Speaking gibi bölümler uzman öğretmenler tarafından yılların tecrübesiyle verilmektedir.
 • COPE sınavının tüm bölümleri titizlikle ve eksiksiz olarak dikkate alınmakta, kursiyerlerin hangi bölümlerde hangi stratejileri uygulamaları gerektikleri öğretilmektedir.
 • MEGA (Mesleki Gelişim Amaçlı ) İngilizce Programlarımız tamamen kişinin ya da grubun profesyonel iş hayatına uygun olarak oluşturduğumuz özel müfredat dahilinde yapılmaktadır. Çeviri bilgisinden,mektup yazmaya ya da cevaplamaya,telefon konuşması gerçekleştirmeye,iş toplantılarında kullanılacak kalıpsal ifadelere kadar birçok ayrıntı bu programın temelini oluşturmaktadır. Dilbilgisi destekli olarak hazırlanmış programlarımız kısa zamanda en iyi şekilde iş hayatımıza önemli bir katkı sağlayacak şekilde oluşturulmuştur.
 • Çocuk İngilizcesi gerçekten ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Çocuk programlarımız yaratıcı drama desteğiyle uygulayarak öğrenme üzerine kuruludur. Çocuklar eğlenirken öğrenmenin tadına varmaktadırlar.

English Anchor Dil Okulu ile Başarıya Demir Atın.

 

En iyi Genel İngilizce Kurs İçerikleri, YDS ' de Analitik Kavrama Tekniği, Konuşma İngilizcesi Kurslarında Refleks Kazandırma Metodu, Çocuk İngilizcesinde Kalıcı Bellek Uygulamaları, İngilizce Hazırlık Destek-Atlama Kurslarında Öğren-Uygula Tekniği gibi
Akademik Çözümlemeler
Sadece
English Anchor Language School'da. 

Ankara YDS Kursları,Ankara KPDS Kursu,Ankara TOEFL Kursları,Ankara TOEFL Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,Ankara Hazırlık Atlama Kursu,COPE Kursu,Bilkent Hazırlık Atlama Kursları,YDS, KPDS, ÜDS, Kpds kursları, Üds kursları, Çıkmış KPDS Soruları Cevapları, İngilizce Kaynaklar, İngilizce Sorular, İngilizce Gramer, İngilizce Kitap, YDS Soruları, Kpss İngilizceİngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret846909
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project