• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim
2011 SONBAHAR ÜDS SINAV YORUMU ve ÇÖZÜMLERİ

Gerek ÜDS'de gerekse KPDS'de son düzenlemelerden sonra bu sınavların yeni formatlarıyla ilgili düşüncelerimizde ne kadar haklı olduğumuzu birkez daha görmüş olduk.

"2011İlkbahar ÜDS soruları ve çözümleri ve KPDS analizi " başlığı altında hemen sınavın ardından yaptığım yorum hala sitemizin yazarlar bölümünde bulunmakta olup o zaman sınavla ilgili ne kadar doğru tespitlerde bulunduğumu bu son sınavın ardından bir kez daha anlayabiliyoruz.

Artık ÜDS ve KPDS sorularının sadece Genel İngilizce bilgileriyle cevaplanamayacağını söylemiştim. KPDS ve ÜDS'de en basit bölüm diye adlandırabileceğimiz "tense" sorularının bile sıradan bir İngilizce Kursundan alınacak Genel İngilizce seviyesi le cevaplanabilmesi imkansızdır. Hele hele İngilizce sadece bizden öğrenilir ve sizi bülbül gibi şakıtacağız,tüm bildiklerinizi unutun,dilbilgisine gerek yok sadece konuşarak falan gibi safsataların savunulduğu ve hatta verildiği iddia edilen eğitimlerin ardından ÜDS,KPDS,TOEFL,TOEIC gibi akademik sınavların üstesinden gelinemeyeceğini sanırım bu son sınavlarla birlikte konuyla ilgili olan herkes anlamıştır.

Akademik sınavlar akademik hazırlıklar gerektirir.Ancak,bu akademik hazırlığa başlamadan önce de akademik gerçekçiliği olan bir Genel İngilizce Eğitimi alınmış olması gerekir. ÜDS ve KPDS kurslarımızı programlarken English Anchor olarak buna çok büyük bir özen göstermekteyiz. Kısa süreli ÜDS ve KPDS kurslarımızı Genel İngilizce seviyesi en az Intermediate olan kişilere önerirken uzun dönem ÜDS,KPDS kurslarımızı ise gene öğrenci seviyelerine uygun ders saatleriyleoluşturmaktayız.

Son kısa ÜDS,KPDS kursumuzda kursiyerlerimizi hangi konularda bilgilendirdiysek ve dikkatlerini çektiysek hepsi bu son ÜDS de gene karşımıza çıkmış bulunmakta. Onlar bağlaç sorularında,cloze test sorularında,paragraf sorularında neler yapmaları gerektiğini biliyorlardı. Sınavın diğer bölümlerinde ise "full" çıkarabileceklerini gördüler. Yani bizim kursiyerlerimiz için bu ÜDS de bir sürpriz yoktu.

Tam tersine hatta bazı kurallar açısından değerlendirecek olursak okumadan yaptıkları soru adedi de hiç az değildi.

Kavrama tekniği ile verdiğimiz çözüm tekniklerimiz kursiyerlerimizin işini çok kolaylaştırdı. ÜDS,KPDS gibi zor bölümleri bulunan sınavlar kursiyerlerimiz için korkulu rüya olmaktan çıkmış durumda. Artık English Anchor'a güvenen kursiyerler daha rahatlar ve ne yapacaklarını bilmektedirler.

Ne dediysek O oldu... VE O olacak...

Şimdi 2011 ÜDS Sonbahar sorularından bazılarını değerlendirelim...TIKLAYINIZ

Ankara İngilizce Kursları (English Anchor)
 
En iyi Genel İngilizce Kurs İçerikleri, KPDS-ÜDS'de Analitik Kavrama Tekniği, Konuşma İngilizcesi Kurslarında Refleks Kazandırma Metodu, Çocuk İngilizcesinde Kalıcı Bellek Uygulamaları, İngilizce Hazırlık Destek-Atlama Kurslarında Öğren-Uygula Tekniği gibi
Akademik Çözümlemeler
Sadece
English Anchor Language School'da.  
 
 
 
 
 
 İngilizce Kursu Ankara,KPDS Kursları,Ankara ÜDS Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,TOEFL Kursu,IELTS Kursları Ankara,TOEIC Kursu,En iyi İngilizce Kursu Ankara,Ankaradaki İngilizce Kursları,KPDS Teknikleri,KPDS Soruları,KPDS Kelimeleri,İngilizce Kurs Ücretleri,Fiyatları,Dil Kursları Ankara

 

 

 


 

 

 

kpds,üds,kpds kursu,üds kursu,kpds kursları,üds kursları,kpds kursu ankara,üds kursu ankara,kpds kursları ankara,üds kursları ankara,ankara kpds kursları,ankara üds kursları

İngilizce Kursu,İngilizce Kursları,Ankara İngilizce Kursu,Ankara İngilizce Kursları,İngilizce Kursları Ankara,Kpds Kursu,Kpds Kursları,Ankara Kpds Kursları,Ankara KPDS Kursu,KPDS Kursu Ankara,KPDS Kursları Ankara,ÜDS Kursu,Üds Kursları Ankara,ÜDS Kursu Ankara,ANkara ÜDS Kursu,Ankara ÜDS Kursları,Toefl Kursu,Ankara TOEFL Kursları,Toefl Kursları ANkara,TOEIC Kursu,Ankara TOEIC Kursları,TOEIC Kursları ANkara,HAzırlık ATlama Kursu,Ankara Hazırlık Atlama Kursları,IELTS Kursu ANkara,Ankara IELTS Kursları

KPDS,ÜDS,Ders Notları,Soru Çözme Teknikleri,Test Teknikleri,Kurs fiyatları,Kurs Ücretleri,Ders Kitapları

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      16782 kez okundu

Yorumlar

Soru teknikleri     04/11/2011 21:46

Hocam verdiğiniiz dersler çok güzeld. Ben bu kadar verimli olacağını tahmin etmiyordum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Aynen söylediğiniz gibi bakmadan yaptığım sorular oldu. Şayet önümüzdeki sene ankarada kalabilirsem kursunuza uzun süreli katılmayı planlıyorum. Mükemmeldi....
Misafir -

soru teknikleri     04/11/2011 03:01

Fuat Hocam verdiğiniz seminerlere katılma imkanım oldu. ÇOK ETKİLEYİCİ VE DEĞİŞİK TEKNİKLERİNİZLE BAŞARIYI YAKALADIM.BİLGİ VE EMEĞİNİZE SAĞLIK.
Misafir -

KPDS     04/11/2011 03:42

Soru çöümleriniz konusunda verdiğiniz teknik bilgiler doğrultusunda çalıştım çok faydasını gördüm.Daha önce birçok yöntem denedim fakat hiçbir faydasını görememiştim.Sayenizde bir türlü 60-65 puanı geçemezken 85 puan ile başarıyı yakaldım.Çok teşekkürler Fuat hoca .
Misafir -

kpds     02/11/2011 09:57

acaba bu kpds de aynı zorluk derecesinde mi olur ve bu soru çaözüm teknikleri orda da geçer mi çünkü harika
Misafir -

çok güzel     02/11/2011 09:29

yorumlar harika soru cevaplarınız çok iyi oldu
Misafir -

teşekkür ederim     02/11/2011 09:28

Fuat Hoca yorumunuz her yönüyle çok doğru ayrıca soru çözümleriniz bize çok faydalı oluyor teşekkürler
Misafir -

İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret851403
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project