• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim
Kişiye Özel ve Tüm Üniversitelere Yönelik Hazırlık Atlama Kursumuz
Hazırlık Atlama Kursu Ankara,Proficiency Sınavı,IELTS,TOEFL


Tüm Üniversiterin Hazırlık Sınıflarını Okumadan Atlayabilmek İçin Düzenlenen Hazırlık Atlama Sınavları,diğer adıyla İngilizce Muafiyet Sınavları, için sadece Genel İngilizce Seviyemizi yükseltmek yeterli olmamaktadır. Bunun yanı sıra her sınava gene o sınavın gerektirdiği taktiklerle ve soru çözme teknikleriyle hazırlanmak gerekiyor.
Üniversiteler artık günümüzde bibirine çok yakın Hazırlık Atlama Sınavları düzenlemektedirler. İsimleri değişse de , COPE_EPE_TOEFL iTP_Proficiency_HUPE , tüm bu hazırlık atlama sınavları hem ortak bir takım İngilizce bilgilerini ölçerler hem de kendilerine özgü soru tipleri kullanırlar.  
Sonuç odaklı bir kurs alabilmeniz için ders alacağınız Öğretmenin yeterli Akademik alt yapıya sahip olması gerekir. Soru türlerine vakıf olmalı ve bağıntıları iyi kurabilecek yeterlilikte deneyime sahip olmalıdır.
20 yılı aşkın bir süredir dil öğretimi deneyimi olan Fuat TURGUT yönetiminde hazırlanan size özel programlar sayesinde en az 1 yıl kazanacak ve Üniversitenizde hayalini kurduğunuz bölümünüze ilk yılınızda geçebileceksiniz.
AYRINTILI BİLGİ İÇİN
0555 982 40 82
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1743 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret846909
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project