• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
TOEFL Practice
Sorun Öğrenin
Uzman Öğretmenimiz Sayın Fuat Turgut İngilizce ile ilgili örnek sorularınızı online olarak çözüyor, sizlere, pratik ipuçları veriyor. Bu hizmetten yararlanmak için, sitemize üye olup örnek sorunuzu site yöneticisine iletmeniz yeterlidir. (Soru word, pdf veya resim formatında olabilir)
Facebook Grubumuz
Kursumuzu ve etkinliklerimizi
sitemizden olduğu gibi Facebook grubumuzdan da takip edebilirsiniz.
English Anchor, Facebook'ta da yanınızda.
Örnek Soru Tipleri
Gramer örnekleri
Soru Çözümleri
Pratik Bilgiler
ve daha fazlası
Takvim

KURSİYER YORUMLARI


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Meltem (14/01/2011 01:00)
Konu : ÜDS
Mesaj : Daha önce 56 aldığım sınavdan 1 ay gibi kusa sürede hazırlayan Fuat Turgut sayesinde 81 aldım teşekkür ederim.
doxes_in (03/01/2011 00:05)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Ben de Fuat Hoca'ya çok teşekkür ediyorum çok kısa bir sürede amaçladığım puanı almamı sağladı. Başarılarının devamını diliyorum.
Muharrem Tkl (02/01/2011 23:58)
Konu : KPDS
Mesaj : hocam kursunuzdan faydalandım ve kpds den 73 aldım. şimdide babamı gondermek istiyorum:) kurs hakkında bilgi verirseniz sevinirim...
MİRAÇ (31/12/2010 16:19)
Konu : teşekkür
Mesaj : 2008 ve 2009 yılında girdiğim kpds sınavlarında notlarım 69 ve 61 di.son kpdsde de 70 barajını geçemeyecekmiyim diye korkmaktaydım açıkçası. çünkü seviyemin ort 67 civarında olduğunu düşünüyordum. Fuat Hoca nın kpds den bi gün önce gazi üniversitesi nde verdiği 2-3 saatlik soru çözüm ve tekrar dersine katıldım. orda aldığım bilgiler çok işime yaradı diyebilirim zira son sınavdan 73 aldım. rahatlıkla söyleyebilirim ki sınavdaki en az 6-7 doğrum sadece bu teknikler sayesinde geldi. genel olarak ise eğitim sayesinde 85 sorusunu yetiştirebildiğim sınavda bu kez 92 soru okuyabildim. 4 aralık taki kısacık eğitim bile çok şey elde etmemi sağladı Fuat Hoca ile birlikte, emeği geçen herkese teşekkürler.
nenharma (09/12/2010 21:03)
Konu : İSTANBUL?
Mesaj : MERHABALAR,SİZLERLE TANIŞMAYI VE YILLARDIR SIRTIMDA VE ZİHNİMDE BİR YÜK OLAN İNGİLİZCE OLAYINI ÇÖZÜMLEMEYİ OKADAR ÇOK İSTERDİM Kİ... AMA İSTANBULDAYIM,NASIL VE NE ŞEKİLDE EĞİTİM ALABİLİRİM?ÖNERİLERİNİZ VE TAVSİYE ADRESLERİNİZ VARSA ÇOK MEMNUN OLURUM.TEŞEKKÜR EDERİM,SEVGİLER :)
İngilizce Hazırlık Destek

 writing,essay

Writing için gerekli her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Free English ZONE
 İngilizce Ders,İngilizce Kurs
İngilizce Serbest Ders Çalışma Bölgesi.
İngilizce Gramer,Okuma,
Dinleme,Konuşma,
Yazma Çalışmaları
YDS Kurslarımız
Çocuk İngilizcesi
Küçüklerimizi de unutmadık. Çocuklarımızın yaz döneminde eğlenerek ve neşeli bir şekilde İNGİLİZCE öğrenmesini sağlayabiliriz. English Anchor'un, çocuk ingilizcesi konusunda uzman eğitmen kadrosu ile yaz dönemindeki kurslarımız açılmış bulunuyor. Ayrıntılar için lütfen bize ulaşınız
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret846909
İngilizce Bilmek ya da Bilmemek Live Video Project